Obecná pravidla při prodeji
nebytových prostor v rezidenčních projektech CENTRAL GROUP

Hlavní náplní činnosti CENTRAL GROUP je výstavba a prodej nových bytů v Praze. V některých bytových projektech společnost doplňkově navrhuje v přízemí nebytové prostory pro zřízení nových reprezentativních nerušících provozů obchodu, služeb nebo gastronomie. V současnosti nabízí CENTRAL GROUP více různých prostorů v několika nových bytových projektech v různých lokalitách po celé Praze.

Všechny nabízené nebytové prostory jsou již dokončené, ve výstavbě nebo ve fázi přípravy stavby. Některé z prostorů jsou velmi variabilní a umožňují rozmanité využití (např. díky dostatečně dimenzované vzduchotechnice zde může být zřízen nerušící restaurační provoz), u jiných prostorů je využití omezené (např. pro obchodní jednotku, showroom, ordinaci, kadeřnictví apod.). Určené sousedící provozy lze po dohodě spojit a jiné lze naopak rozdělit.

Nebytové prostory ve svých rezidenčních projektech nabízí CENTRAL GROUP výhradně k prodeji, a to nejen konkrétním provozovatelům, ale i zájemcům o výhodné investování finančních prostředků.

VŠECHNY NEBYTOVÉ PROSTORY JSOU PRODÁVÁNY VE STAVU BEZ FINALIZAČNÍCH PRACÍ
(TZV. SHELL & CORE), TJ. BEZ:

  • příček,
  • hrubých podlah a podlahových krytin,
  • vnitřních omítek,
  • sociálních zařízení, obkladů a dlažeb,
  • vodovodu, kanalizace, elektroinstalace a topení
    (vybudována budou pouze přípojná místa),
  • vzduchotechniky,
  • podhledů a svítidel,
  • označení prostorů v dohodnuté formě.
Kupující si samostatně a na vlastní náklady zajišťuje zpracování architektonického návrhu, projektu i vlastní provedení finalizačních prací a zprovoznění prostorů. CENTRAL GROUP mu poskytuje pouze nutné podklady sloužící ke zpracování návrhu a projektu dokončení prostorů a na vyžádání mu také poskytuje nezbytné technické konzultace související s realizací a provozem budovy. Stavební povolení a kolaudaci finalizace prostorů si zajišťuje kupující také samostatně a na vlastní náklady, avšak pod supervizí CENTRAL GROUP.

PODMÍNKY PŘI PRODEJI NEBYTOVÝCH PROSTOR:

Prodej nebytových prostorů se zálohou 10 % při uzavření smlouvy a doplatkem při dokončení a předání prostorů kupujícímu

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinka: (+420) 737 269 901 | E-mail: komerce@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.